به نام خدا
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
متاسفانه عده ای مدام دم از انقلابی بودن و پیروی از مقام معظم رهبری (حفظه الله ظله) می زنند ، ولی موضع گیری شان در مورد فساد در ایران ، همان موضع گیری دشمنان مقام معظم رهبری است.
چرا قبل از سخن گفتن اندکی فکر نمی کنند؟
چرا خود را انقلابی می نامند ولی نمی روند تا سخنان رهبر انقلاب را بیاموزند و فقط همان را ترویج دهند؟
نظر رهبر انقلاب در مورد فساد این است :
" البتّه نسبت فساد در میان کارگزاران حکومت جمهوری اسلامی در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر و بخصوص با رژیم طاغوت که سرتاپا فساد و فسادپرور بود، بسی کمتر است و بحمدالله مأموران این نظام غالباً سلامت خود را نگاه داشته‌اند، ولی حتّی آنچه هست غیر قابل قبول است "
که در 22 بهمن سال 97 در بیانیه گام دوم انقلاب آنرا بیان فرمودند ولی تا بحال بجز عده قلیلی ، هیچکس حتی نیروهای انقلابی هم بدان توجه نکرده اند.
بله قبول دارم که رهبر انقلاب فرموده اند  "ولی حتّی آنچه هست غیر قابل قبول است " ولی اینرا هم فرموده اند که " نسبت فساد . بسی کمتر است "
چرا کل سخنان ایشان را منتشر نمی کنید؟
چرا مانند کسانی که قرآن را پاره پاره کردند و بخشی را قبول کردند و بخشی را رد کردند ، بطور کامل مواضع رهبر انقلاب را منتشر نمی کنید؟
آیا دلیل  اغتشاشات در جامعه این رفتارهای شماها نیست؟
آیا این رفتارهای شما موجب تحریک جوانهای از همه جا بی خبر نمی شود ، که به خیال اینکه حق آنها را مسئولان می خورند ، خود را مم میدانند مثل قبل از انقلاب جهت اعاده حق خود به خیابان ها بیایند!؟
آیا شماها خود را از رهبر مملکت آگاه تر میدانید ؟
آیا شماها فکر می کنید از اوضاع مملکت بیشتر از رهبر عزیزمان خبر دارید ؟
کمی فکر کنید و به نام انقلابی بودن تیشه به ریشه انقلاب نزنید.
"یک نفر می گفت که رهبر برای جلوگیری از اعتراضات و به سبب حفظ نظام در اینجا یک دروغ مصلحتی گفته است.
نعوذ بالله رهبر انقلاب را هم دروغگو می پندارند.
کل شناختشان از رهبر انقلاب و انقلابی بودن این است که رهبر دروغگو است! "
من نه حامی اصولگرایان هستم و اصلاح طلبان و نه هیچ جریان دیگر . حرف من این است که " مگس نباشید و مانند مگس فقط روی کثافات ننشینید."
و السلام العلیکم و رحمة الله و برکاة

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها